Mergaitėms Berniukams Moterims Avalynė
Vaikų laisvalaikiui
Išpardavimas
Pristatymo informacija

Visos parduodamos prekės yra Kauno r., Garliavoje, tačiau už papildomą mokestį jas atsiųsime į bet kurį Lietuvos miestą.

Prekes siunčiame registruotu paštu, naudodamiesi AB Lietuvos paštas paslaugomis, LP Express paštomatais arba per kurjerių tarnybą Venipak. Prekės išsiunčiamos po apmokėjimo gavimo ir užsakymo patvirtinimo per 2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai netvirtinami ir nesiunčiami. Savaitgalį ar šventinę dieną pateikti užsakymai bus apdoroti sekančią darbo dieną.

Pasirinkus pristatymo būdą Lietuvos paštu, prekės bus pristatomos į artimiausią Lietuvos pašto skyrių užsakyme nurodytu adresu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą). Informacinis lapelis apie prekės gavimą bus įmestas į Jūsų pašto dėžutę užsakyme nurodytu adresu, prekę atsiimsite pašto skyriuje. Prekių pristatymo terminas nuo prekių išsiuntimo trunka 2-3 darbo dienas.

Siuntų pristatymo registruotu paštu visoje Lietuvoje tarifai:

  •  siuntos svoris iki 500 g, kaina - 1,45 EUR;
  • siuntos svoris nuo 500 g iki 1 kg, kaina - 1,74 EUR ;
  • siuntos svoris nuo 1 kg iki 2 kg, kaina - 2 EUR;
  • siuntos svoris virš 2 kg, kaina - 2,90 EUR.

 Pasirinkus pristatymo būdą LP Express paštomatu, prekės bus pristatytos į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą. Jūs apie tai būsite informuoti telefono žinute, todėl būtinai nurodykite teisingą telefono numerį.

​Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą Venipak Jūsų užsakymas bus pristatomas tiesiogiai Jūsų nurodyto užsakymo gavėjo adresu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėją ir adresą). Užsakymo pristatymas nuo išsiuntimo trunka iki 24 val. darbo dienomis.

​Siuntų pristatymo tarifai per kurjerių tarnybą Venipak:

  •  siuntos svoris iki 2 kg, kaina - 3,50 EUR;
  • siuntos svoris virš 2 kg, kaina - 4,00 EUR.

 Užsakytas prekes galite atsiimti ir pas mus, tuomet pristatymas Jums nekainuos. Atsiėmimo laiką būtina iš anksto suderinti telefonu.

Jeigu užsakymo suma viršija 50 EUR, prekes pristatysime registruotu paštu nemokamai.

Prekes galime pristatyti ir į užsienį pagal tuo metu galiojančius AB Lietuvos paštas tarifus, kuriuos galite rasti http://www.post.lt/lt/pagalba/kainu-skaiciuokle

Jeigu pageidaujate siuntą gauti į užsienio valstybę, neskubėkite atlikti apmokėjimo. Mes su Jumis susisieksime ir pakoreguosime siuntimo išlaidas.