Mergaitėms Berniukams Moterims Avalynė
Vaikų laisvalaikiui
Išpardavimas
Sąlygos ir taisyklės

1. Bendrosios nuostatos.

Šios Pirkimo – pardavimo sąlygos ir taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje susijusios nuostatos.

Pirkėjas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis bei sutikti su jomis. Atlikdamas užsakymą, Pirkėjas patvirtina, kad susipažino ir sutiko su šiomis taisyklėmis.

Jeigu Pirkėjas nesutinka su šiomis taisyklėmis, tokiu atveju prašome neatlikti pirkimo – pardavimo sandorių internetinėje parduotuvėje www.impresta.lt ir nesinaudoti šios internetinės parduotuvės paslaugomis.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Apie bet kokius pakeitimus, taisymus ar papildymus prisiregistravę Pirkėjai bus informuojami prisijungimo www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje metu ir, norėdami apsipirkti šioje internetinėje parduotuvėje, privalės iš naujo sutikti su pakeistomis Taisyklėmis.

Pirkti www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje turi teisę:

 • Visi fiziniai asmenys sulaukę pilnametystės;
 • Nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;
 • Juridiniai asmenys.

 

2. Asmens duomenų apsauga.

Registruojantis www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje Pirkėjai privalo pateikti teisingą asmeninę informaciją (vardą, pavardę, el. pašto adresą). Perkant prekes Pirkėjas privalo pateikti papildomus teisingus duomenis (pilną gavėjo adresą, telefoną, pasirinkti mokėjimo būdą). Pirkėjas atsakingas už teisingų duomenų pateikimą.

Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregisruojama internetinėje parduotuvėje www.impresta.lt, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika. Asmens duomenys neatskleidžiami jokioms trečioms šalims (išskyrus LR įstatymų numatyta tvarka, jeigu buvo įvykdyta nusikalstama veika, susijusi su konkrečių Pirkėju, ir tie duomenys reikalingi teisėsaugos pareigūnams).

 

3. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą (as) prekę(es) ir suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Užsakyti”.

Sutartis pradeda galioti, kai Pardavėjas per 2 (dvi) darbo dienas gauna Pirkėjo apmokėjimą už prekes ir galioja iki pilno prekių pateikimo.

Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta pirkimo – pardavimo sutartis yra registruojama ir saugoma www.impresta.lt internetinės parduotuvės duomenų bazėje.

Atsiųstas ir/ar atspausdintas užsakymas el. paštu yra išankstinė sąskaita-faktūra, pagal kurią atliekamas apmokėjimas.

 

4. Pirkėjo teisės.

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių nustatyta tvarka.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje, pranešdamas apie tai Pardavėjui el. paštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos ir vadovaudamasis šių taisyklių 10 punktu "Prekių grąžinimas ir keitimas"

 

5. Pirkėjo įsipareigojimai.

Pirkėjas privalo apmokėti už prekes per 2 (dvis) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, bei jas priimti, jei nesutarta kitaip.

Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų prie www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje turimos vartotojo sąsajos. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją skyriuje „Susisiekite su mumis“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

Pirkėjas, naudodamasis www.impresta.lt internetine parduotuve, įsipareigoja laikytis šių Taisyklių, kitų sąlygų, aiškiai nurodytų internetinėje parduotuvėje bei nepažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų bei teisės aktų.

Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų pateikimą į internetinę parduotuvę www.impresta.lt

 

6. Pardavėjo teisės.

Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis internetine parduotuve ir/arba panaikinti Pirkėjo registraciją. Bet kokie bandymai pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui yra tiriami ir, esant reikalui, perduodami teisėsaugos institucijoms.

Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.

 

7. Pardavėjo įsipareigojimai.

Pardavėjas įsipareigoja šiose Taisyklėse ir internetinėje parduotuvėje nustatytomis sąlygomis sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis internetinės parduotuvės www.impresta.lt teikiamomis paslaugomis.

Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą internetinės parduotuvės registracijos formoje, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytus atvejus, kai įvykdoma nusikalstama veika, susijusi su Pirkėju, ir šie duomenys yra reikalingi teisėsaugos institucijoms.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu. Už duomenų pateikimo teisingumą atsako Pirkėjas.

Pardavėjas, dėl tam tikrų aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

 

8. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai.

Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais.

Įprastoji internetinės parduotuvės kalba yra Lietuvių.

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

 • Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste

Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, perveda pinigus į www.impresta.lt banko sąskaitą, kuri bus nurodyta Jūsų užsakyme. Laiške, kurį gausite po užsakymo pateikimo, bus nurodyta visa reikiama informacija apmokėjimui atlikti. Apmokėjimas turi būti atliktas per 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, priešingu atveju užsakymas yra anuliuojamas. Užsakymas yra patvirtinamas per 1 darbo dieną, peržiūrėjus apmokėjimus. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai netvirtinami, jie bus patvirtinti pirmą darbo dieną.

 • Apmokėjimas grynaisiais pinigais atsiimant prekes vietoje

Apmokėjimas grynaisiais pinigais atsiimant prekes vietoje – Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo (perdavimo – priėmimo) metu.

 • Paysera mokėjimas

Būsite nukreipti į mokėjimo puslapį, kur galėsite atsiskaityti į mūsų Paysera sąskaitą.

 • Paypal mokėjimas

Būsite nukreipti į Paypal puslapį, kur galėsite atsiskaityti į mūsų Paypal sąskaitą.

9. Prekių pristatymas.

Prekes siunčiame registruotu paštu, naudodamiesi AB Lietuvos paštas paslaugomis arba per kurjerių tarnybą Venipak. Prekės išsiunčiamos po apmokėjimo gavimo ir užsakymo patvirtinimo per 2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai netvirtinami ir nesiunčiami. Savaitgalį ar šventinę dieną pateikti užsakymai bus apdoroti sekančią darbo dieną.

Pasirinkus pristatymo būdą Lietuvos paštu, prekės bus pristatomos į artimiausią Lietuvos pašto skyrių užsakyme nurodytu adresu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą). Informacinis lapelis apie prekės gavimą bus įmestas į pašto dėžutę užsakyme nurodytu adresu, prekę atsiimsite pašto skyriuje. Prekių pristatymo terminas nuo prekių išsiuntimo trunka 2-3 darbo dienas.

Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą Venipak, Jūsų užsakymas bus pristatytas tiesiogiai Jūsų nurodytu užsakymo gavėjo adresu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėją ir adresą). Užsakymo pristatymas nuo išsiuntimo trunka iki 24 val. darbo dienomis. Savaitgaliais ar šventinę dieną kurjerių tarnyba užsakymų nepristato.

Prekes galima atsiimti skyriuje "Kontaktai" nurodytu adresu, prieš tai iš anksto susiderinus atsiėmimo laiką.

Jeigu užsakymo suma viršija 50 EUR, prekes pristatysime registruotu paštu nemokamai.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Prekes pristato Pardavėjas arba trečia šalis, su kuria Pardavėjas turi sutartį.

Pardavėjas įsipareigoja patvirtinti kiekvieną užsakymą ne vėliau kaip per (2) dvi darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.

Pirkėjas supranta ir sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo rekomendacinių terminų pažeidimą, taip pat jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Jei prekės pristatomos paštu, Pirkėjas gasvęs prekes, patikrina jų būklę, ir aptikus nekokybišką prekę ar defektą, arba prekė netinka, 48 val. bėgyje praneša apie tai e-paštu: imprestalt@gmail.com . Negavus el. laiško, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų atsiradusių transportuojant prekę(es), kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Tuo atveju, kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis atsisako pirkimo – pardavimo sutarties (jeigu prekė nėra brokuota ar sugadinta transportavimo metu), jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas, vadovaujantis aukščiau pateiktoje lentelėje nurodytais transportavimo įkainiais. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtų pinigų.

 

10. Prekių grąžinimas ir keitimas.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. patvirtintu nutarimu Nr. 738 "Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių" (Mažmeninės prekybos taisyklės)

Taisyklių numatyta pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymo teise Pirkėjas gali pasinaudoti:

a) Pirkėjo pageidavimu be jokios svarbios priežasties arba netikus prekės dydžiui, spalvai ir pan., tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama (nenuplėštos originalios etiketės bei žymėjimai).

b) Jeigu prekė (ės) buvo brokuotos ar sugadintos transportuojant jas iki Pirkėjo.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje, pranešdamas apie tai Pardavėjui el. paštu info@impresta.lt ir atsiųsdamas užpildytą prekių grąžinimo formą, ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos. Prekių grąžinimo formą atsiųsime elektroniniu paštu, gavę Pirkėjo pranešimą apie ketinimą grąžinti prekę.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.;
 • prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai, neišteptos ir kt.);
 • kartu su grąžinama preke (-ėmis), Pirkėjas privalo pateikti pirkimo-pardavimo kvito, sąskaitos-faktūros, arba kito prekės pirkimą-pardavimą iš šio Pardavėjo patvirtinančio dokumento kopiją bei pasirašytą prekių grąžinimo aktą. Nepateikus šių dokumentų, prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.

Negrąžinamos prekės

Vadovaujantis 2014 m. liepos mėn. 22 d. LR vyriausybės patvirtintu nutarimu Nr. 738 "Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių" Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes:

 • kūdikių drabužėliai (iki 86 cm ūgio arba 24 mėn.) (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 6111, 6209);
 • parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 3303–3307)
 • patalynės reikmenys (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9401–9406);
 • vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 6207–6208);
 • liemenėlės, apatinės kelnaitės, korsetai ir panašūs dirbiniai (kodas pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 6212);
 • pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai (kodas pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 6115);
 • žaislai ir žaidimai ( kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9503–9505, 9508).

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats skyriuje "Susisiekite su mumis" nurodytu adresu, darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 valandos, arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis (transportavimo kaštus apmoka Pirkėjas, jei prekė grąžinama pagal punktą a)).

Tuo atveju, kai prekė grąžinama prekei neesant brokuotai, be priežasties, Pirkėjui tiesiog atsisakius prekės, pasinaudojant Pirkėjo teise atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo arba užsakymo pateikimo, Pirkėjui tenka prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidos.

Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, brokuota prekė, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis prekėmis arba, Pirkėjo pageidavimu, grąžinti už prekę(es) sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450) bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“ (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=148061&p_query=&p_tr2=)

 

11. Atsakomybė.

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formose, esančiose www.impresta.lt internetinėje parduotuvėje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia registracijos formoje tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis šia internetine parduotuve.

Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei www.impresta.lt teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie internetinės parduotuvės naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.

Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

Jei Pardavėjo internetinėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

 

12. Apsikeitimas informacija.

Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo internetinės parduotuvės skyriuje „Susisiekite su mumis“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

 

13. Baigiamosios nuostatos.

Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.

Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

Jeigu Pirkėjas nesutinka su šiomis taisyklėmis, jis negali naudotis www.impresta.lt internetinės parduotuvės paslaugomis.

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.